jump to navigation

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz 6 başlık altında toplayabiliriz. Bunlar;
Yazılım Çözümleri
İnternet ve Multimedia Çözümleri
Kurumsal Teknik Servis Çözümleri
Network Çözümleri
PC Satış ve Teknik Destek Çözümleri
Grafik ve Logo Tasarım Çözümleri
YAZILIM ÇÖZÜMLERİ
Masaüstü ve çok kullanıcılı yazılımlarla başlayan süreçte veri tabanı temelli, istemci-sunucu mimarili, web tabanlı uygulamaları, sesli iletişim sistemleri gibi kurumsal müşterilere yönelik çözümlerle yazılım sektöründeki yerini pekiştirdi.
Personel işlemlerinin takibi, bütçe işlemlerinin takibi, kuruma özel verilerin ve işlemlerin takibi projelerini içeren büyük ölçekli özel çözümleri başarıyla sunan şirketimiz, yeni yatırımlarını orta ve büyük ölçekli projelere yönelik olarak yapmaktadır. Yazılımda kalitenin en önemli göstergesi olan iyi eğitilmiş tecrübeli elemanları bünyesinde tutan firmamız, pazardaki rekabet gücüne ekonomik maliyetlerle sunmayı başarmaktadır.Kurumsal müşterilerimize yönelik hizmetlerimizde belirlediğimiz kaliteyi sunabilmek ve gerekli bilgi teknolojilerini güncel olarak takip edebilmek için çeşitli iş ortaklıkları anlaşmaları yapılmıştır.
Proje yönetimi ve projenin yürütülmesi gibi, kritik kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik yazılımların geliştirilmesinde, tecrübeli ve iyi eğitilmiş elemanlarla ulaşmaktadır. Güncel teknolojileri ve gelişmeleri, anında kullanan yazılım geliştirme ekibimiz, web tabanlı veritababanı çözümlerini kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik geleneksel yazılımlara entegre edebilmektedir.
İNTERNET VE MULTIMEDIA ÇÖZÜMLERİ
İnternet teknolojilerininin geleceğin altyapısı olduğuna inanan şirketimiz aşağıdaki başlıklarda sizlere hizmet sunmaktadır.
Web Tasarım
İçerik Yönetim Sistemleri
E-Ticaret
Hosting
CD-ROM (Tanıtım CD leri)
Arama Motorlarına Kayıt
Tüm internet üzerinde yayın ve tanıtım gereksinimlerinizi karşılamak için uzmanlaşmış ekibimiz size en uygun çözümü sağlamak için sayfalarına bekliyor.
İnternet Veritabanları , iş otomasyonu konularını son derece uygulanabilir projeler haline getirmekle kalmayıp tüm bu uygulamaları internet ortamından da kullanılır hale getirmiştir.
Gerek yerel ağ ortamında gerekse uzak ağ bağlantılarında yalnızca bir web tarayıcı kullanarak çalışacak uygulamalarınızın tasarlanması, gerçekleştirilmesi ve devam ettirilmesi konusunda tüm çalışmalarınız için hazırız.
KURUMSAL TEKNİK SERVİS ÇÖZÜMLERİ
Küçük ve orta ölçekli firmaların en büyük problemlerinde birisi firmalarındaki bilgisayarların arızalarının giderilmesidir. Biz burada devreye girerek sizi büyük bir sıkıntıdan kurtarabiliriz.
Kurumsal Teknik Servis Çözümlerimiz :
Bilgisayarlarınız periyodik bakımları
Düzenli yedekleriniz alınması
Viruslerden ve spywarelerden tam koruma
Network ve network ayarlarının düzenlemesi
İnternet bağlantıları ve network güven
NETWORK ÇÖZÜMLERİ
Bilişim teknolojilerinin getirdiği ürünleri uzmanlık ve bilgi gerektiren altyapı ile sizlere taşımayı hedeflemekteyiz.
Gelecekte, dünya üzerindeki her bilgisayarın birbirine bağlanacağı kaçınılmaz bir gerçek haline gelmiştir.
Firmanızın her türlü :
Network kurulum
Ağ güvenliği
İnternet bağlantısı yönetimi
Proxy kurulumu
Active Directory kurulumu ve policy yönetimi
Mail server kurulumu
işlerini itina ile çözmekteyiz.
PC SATIŞ VE TEKNİK SERVİS ÇÖZÜMLERİ
Günümüzda bilişim teknolojilerinin gittikçe artmasının sonucu olarak her eve ve iş yerine en bir bilgisayar mutlaka girmeli. Buradan yola çıkarak sizleri bilgisayar sahibi yapmanın talibiyiz.
Alanında uzman kadromuz ile her türlü PC satış ve teknik servis hizmetlerinin en şekilde yapmaktayız.
GRAFİK VE LOGO TASARIM ÇÖZÜMLERİ
Sitelerinizin akılda kalıcı olması o sitenin grafiksel olarak yeterliliği ile doğrudan alakalıdır. Sitenizin grafiksel yeterliliğini artırmal istiyorsanız tam yerindesiniz.
Uzman kadromuz ile sizlere sitelere site şablonları hazırlayabiliriz.
Ayrıca kurumlarınızın bir kurumsal kimliğe ihtiyacının olduğunu hissediyorsanız artık firmanız için LOGO ve bir SİMGE’ye gerektiğini bilmelisiniz. Referanslarımızın verdiği güçle bu konudaki kaliteli işlerimizle sizlerle çalışmaya hazırız
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: